Gitár – vagy amit akartok

Fórum kezdőoldal Fórumok Gitározás Gitár – vagy amit akartok

Ennek a témakörnek tartalma 11,637 hozzászólás, 108 résztvevő. Utolsó frissítés:  dcsabi 2 napja, 8 órája telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 11,596-11,610 / 11,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #119

    musztydobay
    Adminisztrátor

    Sajnos a régi fórumot már hónapok óta folyamatosan támadják.
    Változatlanul ott marad, de néha bejön egy ilyen bazi mocsok az elejére,
    ezeket Ádám tudja kiszedni valahogy, akkor van csak hosszabb ideig, ha éppen nincsen gépközelben, akkor várni kell, de most is ott a Régi Fórum!

    BandyGy… kösz a gitárjavítós linket, nagyon szimpatikus a srác, jók a fotói!

    #118

    Bandygy
    Felhasználó

    Remélem valahogy a többiek is idetalálnak gyorsan, mert a régit már egyáltalán nem lehet olvasni…
    Más…talán hasznos lehet

    #116

    zoukman
    Felhasználó

    Regisztrálni sikerült, az avatart meg egyelőre feladom… illetve el se kezdtem 🙂
    Azóta már avatar is került…

    #115

    Coachman
    Felhasználó

    Ide is beírom hátha megoldás lesz másnak is az avatar problémával.

    “Hello ! 🙂
    Megpróbálom leírni nekem mi volt a baj és hogy hogy engedett be végül a gravatar.

    Szóval beírtam azt az emailt amivel regisztráltam a WordPressbe és utána beírtam azt a nick (felhasználó) nevet az alatta lévő sorba amivel szintén a WordPressbe regisztráltam (ami az itteni is ). Ezután a jelszót…..és itt el is akadt, hibásnak jelezte mindig.
    10 x próbáltam variálni, hogy nem írom az email után a “gmail.com”-ot meg hasonlók, semmi nem változott.
    Aztán mikor már több alkalommal láttam hogy a beírt email címből felajánl nekem felhasználó nevet, (mint amikor már pl. foglalt egy adott fórumon vagy freemail-ben vagy bárhol az adott nicknév) amit mindíg elvetettem, …most hagytam, hogy legyen az, végülis az a felhasználó név csak a gravatar.com-on lesz a felhasználónevem. És már be is engedett.”

    #114

    Dye
    Moderátor

    … hé pocakka1… egy kalapácsés egy erős csavarhúzó, aztán kiveregeted egyenként, ahogy beveregette anno a gyárban a gép.
    Klettelő spaknival fűrészporos gittel átkenegted, hogy betömd a vájatokat, és már mehet a 300 fokos kiégető-kemencébe az egész.
    De most… ez komoly kérdés?!?
    Vagy… vegyél egy használt fretless bass-t, húrozd ahogy akarod.
    Létezik mellesleg eleve fretless gitár is, csak drága. Egy second hand szitár meg olcsó az eBay-en.
    (P.S.: … írtunk privátot, kérdeznénk WP ügyben)

    #113

    pocakka1
    Felhasználó

    Hadd hozzam akkor fel egy lenti beírásomat: a gitáromat szeretném fretlessre átalakítani (és akkor már lassan megtalálom a tökéletes hangzást 🙂 ), de az alexgitar ma egy kb. 40-50E Ft-os ajánlatot mondott be (bundonként 1500 Ft + szétszedés, meg ilyenek). Az egész gitárom került 75E Ft-ba, vagyis + 50E-et erre nem áldoznék be.
    Tudtok a keleti országrészben még olyan szakit, akit meg tudnék kérdezni a témában?
    Megnéztem egy rakat jútub házivideót erről, de nem biztos, hogy belevágnék magam a bundtalanításba.

    #112

    musztydobay
    Adminisztrátor

    nos… úgy alakult, hogy mától (2014-01-19)
    EZ AZ ÚJ FÓRUM lett A Fórum.

    A “régi” fórum beírásait a Főoldalról olvasgathatjátok,
    oda tettünk egy linket.

    Regisztráljatok itt, balra lenn, és régi fórumba már ne írogassatok, a tetű admin törölgeti a beírásokat!

    Nyugisabbra terveztük az átállást, hogy kijavítgassuk a kezdeti hibákat, de… ilyenek az “emberek”…

    Üdv mindenkinek, kérdezzetek nyugodtan itt mindenről, és
    HAJRÁ!!!!

    #111

    Dye
    Moderátor

    … huh… ezt a témát bebuktam…

    #110

    Bandygy
    Felhasználó

    Dye…jó kis találós kérdés, ugye? Ez Keith Richards, a Karib tenger kalózai negyedik részében, amint Johnny Depp apját alakítja…színészként sem utolsó…
    a nagy képen, amit pár hozzászólással előbb feltettem, jobban felismerhető

    #109

    Dye
    Moderátor

    BandyGy… szupper lett az avatar, de rettenetesen röstellem, hogy nem tudom, ki ez a Zappa-fejű zenész…

    cadam… ja szerkeszted a hozzászólást, mielőtt elküldöd, alul, balra kapcsold KI az eleve bepipált “Naplózás a szerkesztésről” opciót.
    Ha bennmarad, akkor a beírásod alatt minden szerkesztésedről ír egy apróbetűs feljegyzést.
    Nem mintha ez akkora gond lenne…

    #108

    Bandygy
    Felhasználó

    Dye…csak, mer kérted…új fórum – új avatar…jó lenne, ha gitározni is úgy tudnék, mint Ő (bár, ha szívnom is annyit kéne akkor lehet, hogy mégse…)

    #106

    Dye
    Moderátor

    cadam tesó!… nyugi már…
    Még csiszolgatjuk a dolgot kicsit…
    Látom, a fölső váltóbasson van a hüvelyked, a hüvelykpengető hiánya tényleg ciki…

    GyaGa… látom az avatarodon, hogy belelilultál a regisztrációba… hehehe

    • A hozzászólás módosításra került: 9 éve, 3 hónapja telt el- Dye.
    #102

    cadam
    Felhasználó

    Lassan összegyűlünk, aztán indulhat a diskurzus, mondjuk a fingerpicking-ről – úgy látom, néhányan művelik. (Mármint, amikor átköltözött a fórum ide. Addig a régin beszéljünk erről a témáról, hehe…)
    Hurrá, sikerült az avatar cseréje! (Szintén a fingerpicking jegyében, bár az ujjpengető nincs ott a hüvelykemen. De a gitár nem dreadnought, hanem G-fazon.)

    • A hozzászólás módosításra került: 9 éve, 3 hónapja telt el- cadam.
    • A hozzászólás módosításra került: 9 éve, 3 hónapja telt el- cadam.
    • A hozzászólás módosításra került: 9 éve, 3 hónapja telt el- cadam.
    #100

    GyaGa65
    Felhasználó

    Nekem is sikerült!

    #99

    pocakka1
    Felhasználó

    Oké 😀

15 bejegyzés megtekintése - 11,596-11,610 / 11,638

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.