Gitár – vagy amit akartok

Fórum kezdőoldal Fórumok Gitározás Gitár – vagy amit akartok

Ennek a témakörnek tartalma 11,634 hozzászólás, 108 résztvevő. Utolsó frissítés:  Dye 6 napja, 21 órája telt el.

10 bejegyzés megtekintése - 11,626-11,635 / 11,635
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #71

    Coachman
    Felhasználó

    A gravatar nem fogadja el a jelszót, se a regisztrációban kapottat sem azt amire azt változtattam.
    Itt gondolom majd a rendes induláskor ki lesz gyomlálva ezek a kezdeti kommentelések. 🙂

    #69

    Dye
    Moderátor

    coachman… fura, nekünk meg pont a musztydobay-ra nem küld emilt,
    a Dye-ra meg a Mye-ra egyből linkelhettük a fotót.
    Majd még próbálkozom más emilcÍmmmel, vagy kérdezem Ádámunkat, ő csinálta az Új Fórumot.

    Peter… akkor ne a régi fórumos neveddel-emilcímeddel jelentkezz be, hanem azzal, amivel IDE, az Új Fórumba regisztráltál…
    Talán úgy megy…

    • A hozzászólás módosításra került: 9 éve, 3 hónapja telt el- Dye.
    • A hozzászólás módosításra került: 9 éve, 3 hónapja telt el- Dye.
    #68

    peter92
    Felhasználó

    Sajnos nem sikerül. Hiába lett így most WP fiókom, nem enged be a gravatar.com-on 🙁

    #67

    Coachman
    Felhasználó

    peter92…megtennéd hogy rápróbálsz avatart készíteni a régi fórumon Dye által leírtak alapján ?
    Nekem a létező összes lehetőséget bevetve sem engedi a WordPress. Kiváncsi lennék, hogy én vagyok é a suta. …pedig ittam is. 🙂

    #66

    peter92
    Felhasználó

    Szerintem is nagyon jó! EZ most csak próba, vagy a várható végleges fórum?

    #64

    Coachman
    Felhasználó

    Kedves Mye & Dye ! Nekem tetszik ! 🙂

    • A hozzászólás módosításra került: 9 éve, 3 hónapja telt el- Coachman.
    #63

    Coachman
    Felhasználó

    Itt mérnek körtét ? ehheheee

    #62

    Dye
    Moderátor

    Avatar-próba

    #61

    Mye
    Felhasználó

    Kukucs…

    #60

    musztydobay
    Adminisztrátor

    ELNÉZÉSETEKET KÉRJÜK !
    Még mindig nem sikerült helyrepofoztatni a Fórumot…
    (május 10.)
    A szakértő szerint automatikus frissítés történt, de a régi beállítások MÉG nem mentek át…
    Most állt neki, tán sikerül neki… de… addig is írogassatok tovább bátran, ahogy a többiek…
    .
    AKI NEM TUD BEJELENTKEZNI, nyomja meg az “Elfelejtett jelszó” gombot, és kérjen emilen új jelszót!
    Ha kidob a spam-szűrő, nem enged be, írj privátot!

    Jobbra fönn, a 427. vagy ilyesmi számra kattintva lejön az aktuális oldal, sajnos pötty betűkkel, és “fejre állítva”.
    Legalulra gördítve látjátok az uccsó beírást, oda írhattok be… persze… hangya betűkkel…

    .
    Szerencsére többen vállalják a kis macerát, nézzétek meg az újabb beírásokat a 423. – 427. oldalakon!

10 bejegyzés megtekintése - 11,626-11,635 / 11,635

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.